Our offices in ANTWERP

Induver Antwerpen nv
Justitiestraat 30
2018 Antwerpen


How to reach us?

Kantoor Antwerpen

T: +32 (0)3 241 06 06
F: +32 (0)3 248 37 13
E: info@induverantwerpen.be
FSMA-n°: 016880 A
RPR: 0441.036.828

Our offices are open:
Monday until Friday
From 8.30 AM until 12.15 PM and
From 1.15 PM until 5 PM

We are at your service:

Jo Berghs

Jo BERGHS (*)
Technical Insurance Manager
03/241.06.01
0473/76.02.94
jo.berghs@induverhasselt.be


Anton Cools

Anton COOLS
Account Manager
Product Manager
03/241.06.04
anton.cools@induverantwerpen.be


Steve Davis

Steve DAVIS
Commercial Delegate
03/241.06.12
0476/55.49.56
steve.davis@induverantwerpen.be



Frank De Busschere

Frank DE BUSSCHERE
Commercial Delegate
03/241.06.06
0475/36.56.30
frank.debusschere@induverantwerpen.be

Kris De Coster

Kris DE COSTER
Claims Handler
03/241.06.37
kris.decoster@induverantwerpen.be

Marcel De Groot

Marcel DE GROOT
Commercial Backoffice
03/241.06.18
marcel.degroot@induverantwerpen.be

Pascale De Maeyer

Pascale DE MAEYER
Insurance Policy Processor
03/241.06.23
pascale.demaeyer@induverantwerpen.be


Luc De Pooter

Luc DE POOTER
Commercial Delegate
Product Manager
03/241.06.02
0477/53.34.98
luc.depooter@induverantwerpen.be


Kathy Duprez

Kathy DUPREZ
Reception
03/241.06.06
kathy.duprez@induverantwerpen.be



Pascale Goossens

Pascale GOOSSENS
Account Manager
03/241.06.34
pascale.goossens@induverantwerpen.be



Steven Mattheus

Steven MATTHEUS
Commercial Delegate
03/241.06.33
steven.mattheus@induverantwerpen.be



Pieter Moyson

Pieter MOYSON
Commercial Delegate
03/241.06.22
0468/16.09.35
pieter.moyson@induverantwerpen.be

Ann Musschoot

Ann MUSSCHOOT
Product Manager
Risk Management
03/241.06.05
ann.musschoot@induverantwerpen.be




Nico Poels

Nico POELS
Claims Handler
03/241.06.36
nico.poels@induverantwerpen.be



Nancy Raeyen

Nancy RAEYEN
Commercial Backoffice
03/241.06.13
nancy.raeyen@induverantwerpen.be

Mieke Sambaer

Mieke SAMBAER
Insurance Policy Processor
03/241.06.08
mieke.sambaer@induverantwerpen.be



Ria Seminck

Ria SEMINCK
Commercial Backoffice
03/241.06.07
ria.seminck@induverantwerpen.be



Wim Somers

Wim SOMERS
Commercial Delegate
03/241.06.11
0473/91.82.45
wim.somers@induverantwerpen.be


Gilberte Speeckaert

Gilberte SPEECKAERT
Commercial Backoffice
03/241.06.32
gilberte.speeckaert@induverantwerpen.be


Ronny Tourné

Ronny TOURNÉ
Head of the Office
03/241.06.30
0477/73.57.93
ronny.tourne@induverantwerpen.be



Staf Van Agtmael

Staf VAN AGTMAEL
Product Manager
03/241.06.06
0477/70.55.98
staf.vanagtmael@induverantwerpen.be



Steven Van Broeck

Steven VAN BROECK
Head of the Claims Department
03/241.06.21
steven.vanbroeck@induverantwerpen.be



Sandra Van Regenmortel

Sandra VAN REGENMORTEL
Claims Handler
03/241.06.26
sandra.vanregenmortel@induverantwerpen.be



Lutgart Verhaegen

Lutgart VERHAEGEN
Head of the Accountancy and Finances Department
03/241.06.15
lutgart.verhaegen@induverantwerpen.be



Carine Verhoeven

Carine VERHOEVEN
Claims Handler
03/241.06.20
carine.verhoeven@induverantwerpen.be



Jan Vermeiren

Jan VERMEIREN
Commercial Backoffice
03/241.06.28
jan.vermeiren@induverantwerpen.be

Marleen Vermeylen

Marleen VERMEYLEN
Claims Handler
03/241.06.08
marleen.vermeylen@induverantwerpen.be



Herwig Verstraeten

Herwig VERSTRAETEN
CEO
03/241.06.17
herwig.verstraeten@induverantwerpen.be


MIeke Verstraeten

Mieke VERSTRAETEN
Director
03/241.06.25
0473/46.45.95
mieke.verstraeten@induverantwerpen.be



Mieke Wittock

Mieke WITTOCK
Accountancy and Finances
03/241.06.29
mieke.wittock@induverantwerpen.be




(*) JO BERGHS bvba; with permanent representative Mr Johan Berghs

09.06.2017

Verzekeringsplicht voor architect én aannemer, dakdekker, plaatser van ramen en deuren… Read more

02.06.2017

Zelfstandigen kunnen verzekering gewaarborgd inkomen verlengen tot 65 jaar Read more

29.05.2017

Wat is de “zwarte lijst”? Read more

02.05.2017

Brandverzekering kan dekking tegen overlopen riolen uitsluiten in risicozones Read more

NEWSLETTER
website by Kluwer EasyWeb

We use cookies to record your language preference and enhance your surfing experience. Know more[OK]