Ons kantoor in GENT

induver Gent nv
Meersstraat 162
9070 Heusden

Hoe kan u ons bereiken?

Kantoor Gent

T: +32 (0)9 265 90 90
F: +32 (0)9 225 38 12
E: info.gent@induver.be
E (aangifte schade): claims.gent@induver.be
FSMA-nr.: 010774 A
RPR: 0441.035.145

Onze kantoren zijn geopend:
Van maandag tot vrijdag
Van 8u30 tot 12u15 en
Van 13u15 tot 17u

Update dd  11/5/2020 mbt het Corona-virus:

Vanaf 11/5 kunnen wij u weer voorzichtig verwelkomen in onze kantoren, na afspraak. Wij respecteren de social distancing en hygiënemaatregelen. Doet u aub hetzelfde?

Onze medewerkers staan tot uw dienst:

Directie

Seppe Sijmons

Seppe SIJMONS
Managing Director
09/265.90.86
0479/90.12.58
seppe.sijmons@induver.be

Peter Verpoest

Peter VERPOEST
Commercial Director
09/265.90.97
0476/33.12.14
peter.verpoest@induver.be

Reinhilde Van Driessen

Reinhilde VAN DRIESSEN
Office Manager
Director
09/265.90.88
reinhilde.vandriessen@induver.be 

Freddy Van Driessen

Freddy VAN DRIESSEN
Director
09/265.90.95
freddy.vandriessen@induver.be

Technisch Directeur

Jo Berghs

Jo BERGHS (*)
Director Operations INDUVER Group
09/265.90.83
jo.berghs@induver.be

Account Managers

Frederic Bosman

Frederic BOSMAN
Account Manager
09/265.90.83
0496/23.20.21
frederic.bosman@induver.be

kenneth bovendaerde

Kenneth BOVENDAERDE

Account Manager
09/311.00.36
0478/47.61.28
kenneth.bovendaerde@induver.be

Michiel De Rop

Michiel DE ROP
Account Manager
09/265.90.98
0476/48.79.25
michiel.derop@induver.be

jan de witte

Jan DE WITTE
Consultant
0478/50.14.72
jan.dewitte@induver.be

Stefaan Flamey

Stefaan FLAMEY
Account Manager
0475/89.86.36
stefaan.flamey@induver.be

tommy van der haegen

Tommy VAN DER HAEGEN
Account Manager
09/311.10.33
0492/46.78.56
tommy.vanderhaegen@induver.be

Mathieu Verbrugge

Mathieu VERBRUGGE
Account Manager
09/265.90.96
0497/69.86.73
mathieu.verbrugge@induver.be

Account Advisors

Joyce Bogaert

Joyce BOGAERT
Account Advisor
09/265.90.94
joyce.bogaert@induver.be

Valerie bogman

Valerie BOGMAN
Account Advisor
09/265.90.67
valerie.bogman@induver.be

Demi Cantens

Demi CANTERS
Account Advisor
09/311.00.32
demi.canters@induver.be

tugce cavdar

Tugçe CAVDAR
Account Advisor
09/265.90.37
tugce.cavdar@induver.be

celine de henau

Céline DE HENAU
Account Advisor
09/265.90.69
celine.dehenau@induver.be

Annick De Souter

Annick DE SOUTER
Acount Advisor
09/265.90.65
annick.desouter@induver.be

Silva Haeck

Silva HAECK
Account Advisor
09/265.90.85
silva.haeck@induver.be

Emilie Houquet

Emilie HOUQUET
Account Advisor
09/265.90.63
emilie.houquet@induver.be

evelien trivier

Evelien TRIVIER
Account Advisor
09/265.90.68
evelien.trivier@induver.be

cathy vandekerckhove

Cathy VANDEKERCKHOVE
Account Advisor
09/311.00.35
cathy.vandekerckhove@induver.be

Ellen Verheecke

Ellen VERHEECKE
Account Advisor
09/265.90.84
ellen.verheecke@induver.be

els verhoeven

Els VERHOEVEN
Account Advisor
09/265.90.80
els.verhoeven@induver.be

Claims

Nadine Clauwaert

Nadine CLAUWAERT
Manager Claims
09/265.90.91
nadine.clauwaert@induver.be

thais blancquaert

Thaïs BLANCQUAERT
Claims Advisor
09/311.00.31
thais.blancquaert@induver.be

Michaël Bosman

Michaël BOSMAN
Claims Advisor
09/265.90.66
michael.bosman@induver.be

Tim Duyck

Tim DUYCK
Claims Advisor
09/265.90.62
tim.duyck@induver.be

Mary Meert

Mary MEERT
Claims Advisor
09/265.90.87
mary.meert@induver.be

Koen Vanhoutte

Koen VANHOUTTE
Claims Advisor
09/265.90.61
koen.vanhoutte@induver.be

Cindy Vergult

Cindy VERGULT
Claims Advisor
09/265.90.92
cindy.vergult@induver.be

Maggy Verhulst

Maggy VERHULST
Claims Advisor
09/265.90.99
maggy.verhulst@induver.be

ICT

Rudi Ronzani

Rudi RONZANI
ICT Manager
03/241.06.19
rudi.ronzani@induver.be

PMO

Michael De Boeck

Michaël DE BOECK
PMO Manager
03/224.86.41
michael.deboeck@induver.be

Support

katia balthazar

Katia BALTHAZAR
Office Support
09/265.90.90
katia.balthazar@induver.be

Accounting

Carine Coppens

Carine COPPENS
Accounting Assistant
09/265.90.93
carine.coppens@induver.be

nancy Raman

Nancy RAMAN
Accounting Assistant
09/265.90.82
nancy.raman@induver.be

Pamela Trotteyn

Pamela TROTTEYN
Accounting Assistant
09/265.90.89
pamela.trotteyn@induver.be

(*) JO BERGHS bvba met vaste vertegenwoordiger Dhr. Johan Berghs

20.10.2020

Erkenning aansprakelijkheid Lees meer

07.10.2020

Beheerscomité zelfstandigen moet onrechtmatig betaalde arbeidsongeschiktheidsuitkeringen altijd terugvorderen van wie corona-overbruggingsrecht krijgt Lees meer

02.10.2020

Wegcode geldt niet voor prioritaire voertuigen die dringende opdracht uitvoeren (op enkele verkeersregels na) Lees meer

30.09.2020

Wetsvoorstel: verzekeraars mogen geen informatie verzameld door gezondheidstrackers gebruiken Lees meer

NIEUWSBRIEF
website door Kluwer EasyWeb

We gebruiken cookies om uw taalvoorkeur bij te houden en surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Meer weten[OK]