Ons kantoor in GENT

induver Gent nv
Meersstraat 162
9070 Heusden

Hoe kan u ons bereiken?

Kantoor Gent

T: +32 (0)9 265 90 90
F: +32 (0)9 225 38 12
E: info.gent@induver.be
FSMA-nr.: 010774 A
RPR: 0441.035.145

Onze kantoren zijn geopend:
Van maandag tot vrijdag
Van 8u30 tot 12u15 en
Van 13u15 tot 17u

Onze medewerkers staan tot uw dienst:

Directie

Freddy Van Driessen

Freddy VAN DRIESSEN
Managing Director
09/265.90.95
freddy.vandriessen@induver.be

Peter Verpoest

Peter VERPOEST
Commercial Director
09/265.90.97
0476/33.12.14
peter.verpoest@induver.be

Technisch Directeur

Jo Berghs

Jo BERGHS (*)
Director Operations INDUVER Group
09/265.90.83
jo.berghs@induver.be

Account Managers

Frederic Bosman

Frederic BOSMAN
Account Manager
09/265.90.83
0496/23.20.21
frederic.bosman@induver.be

Daisy de Krijger

DAISY DE KRIJGER
Account Manager
09/265.90.90
0479/4361.24
daisy.dekrijger@induver.be

Henk De Nutte

Henk DE NUTTE
Account Manager
09/265.90.82
0476/48.00.83
henk.denutte@induver.be

jan de witte

Jan DE WITTE
Consultant
09/265.90.90
0478/50.14.72
jan.dewitte@induver.be

Stefaan Flamey

Stefaan FLAMEY
Account Manager
09/265.90.62
0475/89.86.36
stefaan.flamey@induver.be

Seppe Sijmons

Seppe SIJMONS
Account Manager
Director
09/265.90.86
0479/90.12.58
seppe.sijmons@induver.be

Mathieu Verbrugge

Mathieu VERBRUGGE
Account Manager
09/265.90.96
0497/69.86.73
mathieu.verbrugge@induver.be

Account Advisors

Reinhilde Van Driessen

Reinhilde VAN DRIESSEN
Office Manager
Director
09/265.90.88
reinhilde.vandriessen@induver.be 

Joyce Bogaert

Joyce BOGAERT
Account Advisor
09/265.90.94
joyce.bogaert@induver.be

Valerie bogman

Valerie BOGMAN
Account Advisor
09/265.90.67
valerie.bogman@induver.be

Isabel De Brabander

Isabel DE BRABANDER
Account Advisor
09/265.90.80
isabel.debrabander@induver.be

Annick De Souter

Annick DE SOUTER
Acount Advisor
09/265.90.65
annick.desouter@induver.be

Silva Haeck

Silva HAECK
Account Advisor
09/265.90.85
silva.haeck@induver.be

Emilie Houquet

Emilie HOUQUET
Account Advisor
09/265.90.63
emilie.houquet@induver.be

evelien trivier

Evelien TRIVIER
Account Advisor
09/265.90.68
evelien.trivier@induver.be

Ellen Verheecke

Ellen VERHEECKE
Account Advisor
09/265.90.84
ellen.verheecke@induver.be

Claims

Nadine Clauwaert

Nadine CLAUWAERT
Manager Claims
09/265.90.91
nadine.clauwaert@induver.be

céline de henau

Céline DE HENAU
Claims Advisor
09/265.90.69
celine.dehenau@induver.be

Mary Meert

Mary MEERT
Claims Advisor
09/265.90.87
mary.meert@induver.be

tim duyck

Tim DUYCK
Claims Advisor
09/265.90.61
tim.duyck@induver.be

Cindy Vergult

Cindy VERGULT
Claims Advisor
09/265.90.92
cindy.vergult@induver.be

Maggy Verhulst

Maggy VERHULST
Claims Advisor
09/265.90.99
maggy.verhulst@induver.be

Support

Joyce Bogaert

Cathy VANDEKERCKHOVE
Office Support
09/265.90.90
cathy.vandekerckhove@induver.be

Accounting

Nina Vasadze

Nina VASADZE
Accounting Manager
09/265.90.89
nina.vasadze@induver.be

Carine Coppens

Carine COPPENS
Accounting Assistant
09/265.90.93
carine.coppens@induver.be

Christine Dhollander

Christine DHOLLANDER
Accounting Assistant
09/265.90.89
christine.dhollander@induver.be

(*) JO BERGHS bvba met vaste vertegenwoordiger Dhr. Johan Berghs

29.05.2017

Wat is de “zwarte lijst”? Lees meer

02.05.2017

Brandverzekering kan dekking tegen overlopen riolen uitsluiten in risicozones Lees meer

25.04.2017

Ook vrije advocatenkeuze bij arbitrageprocedure Lees meer

13.04.2017

Maritieme arbeid: verplichte verzekering voor repatriëring, arbeidsongeschiktheid en overlijden zeevarenden Lees meer

NIEUWSBRIEF
website door Kluwer EasyWeb

We gebruiken cookies om uw taalvoorkeur bij te houden en surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Meer weten[OK]