Ons kantoor in GENT

Induver Gent nv
Meersstraat 162
9070 Heusden

Hoe kan u ons bereiken?

Kantoor Gent

T: +32 (0)9 265 90 90
F: +32 (0)9 225 38 12
E: info@induvergent.be
FSMA-nr.: 010774 A
RPR: 0441.035.145

Onze kantoren zijn geopend:
Van maandag tot vrijdag
Van 8u30 tot 12u15 en
Van 13u15 tot 17u

Onze medewerkers staan tot uw dienst:

Directie

Freddy Van Driessen

Freddy VAN DRIESSEN
Managing Director
09/265.90.95
freddy.vandriessen@induvergent.be

Peter Verpoest

Peter VERPOEST
Commercial Director
09/265.90.97
0476/33.12.14
peter.verpoest@induvergent.be

Technisch Directeur

Jo Berghs

Jo BERGHS (*)
Director Operations INDUVER Group
09/265.90.83
jo.berghs@induverhasselt.be

Account Managers

Frederic Bosman

Frederic BOSMAN
Account Manager
09/265.90.83
0496/23.20.21
frederic.bosman@induvergent.be

Daisy de Krijger

DAISY DE KRIJGER
Account Manager
09/265.90.90
0479/4361.24
daisy.dekrijger@induvergent.be

Henk De Nutte

Henk DE NUTTE
Account Manager
09/265.90.82
0476/48.00.83
henk.denutte@induvergent.be

jan de witte

Jan DE WITTE
Consultant
09/265.90.90
0478/50.14.72
jan.dewitte@induvergent.be

Stefaan Flamey

Stefaan FLAMEY
Account Manager
09/265.90.62
0475/89.86.36
stefaan.flamey@induvergent.be

Seppe Sijmons

Seppe SIJMONS
Account Manager
Director
09/265.90.86
0479/90.12.58
seppe.sijmons@induvergent.be

Mathieu Verbrugge

Mathieu VERBRUGGE
Account Manager
09/265.90.96
0497/69.86.73
mathieu.verbrugge@induvergent.be

Account Advisors

Reinhilde Van Driessen

Reinhilde VAN DRIESSEN
Office Manager
Director
09/265.90.88
reinhilde.vandriessen@induvergent.be 

Valerie bogman

Valerie BOGMAN
Account Advisor
09/265.90.67
valerie.bogman@induvergent.be

Isabel De Brabander

Isabel DE BRABANDER
Account Advisor
09/265.90.80
isabel.debrabander@induvergent.be

Annick De Souter

Annick DE SOUTER
Acount Advisor
09/265.90.94
annick.desouter@induvergent.be

Silva Haeck

Silva HAECK
Account Advisor
09/265.90.85
silva.haeck@induvergent.be

Emilie Houquet

Emilie HOUQUET
Account Advisor
09/265.90.63
emilie.houquet@induvergent.be

evelien trivier

Evelien TRIVIER
Account Advisor
09/265.90.68
evelien.trivier@induvergent.be

Ellen Verheecke

Ellen VERHEECKE
Account Advisor
09/265.90.84
ellen.verheecke@induvergent.be

Claims

Nadine Clauwaert

Nadine CLAUWAERT
Manager Claims
09/265.90.91
nadine.clauwaert@induvergent.be

céline de henau

Céline DE HENAU
Claims Advisor
09/265.90.69
celine.dehenau@induvergent.be

Mary Meert

Mary MEERT
Claims Advisor
09/265.90.87
mary.meert@induvergent.be

tim duyck

Tim DUYCK
Claims Advisor
09/265.90.61
tim.duyck@induvergent.be

Cindy Vergult

Cindy VERGULT
Claims Advisor
09/265.90.92
cindy.vergult@induvergent.be

Maggy Verhulst

Maggy VERHULST
Claims Advisor
09/265.90.99
maggy.verhulst@induvergent.be

Support

Joyce Bogaert

Joyce BOGAERT
Office Support
09/265.90.90
joyce.bogaert@induvergent.be

Accounting

Carine Coppens

Carine COPPENS
Accounting Assistant
09/265.90.93
carine.coppens@induvergent.be

Christine Dhollander

Christine DHOLLANDER
Accounting Assistant
09/265.90.89
christine.dhollander@induvergent.be




(*) JO BERGHS bvba met vaste vertegenwoordiger Dhr. Johan Berghs

27.12.2016

Ik heb met een niet-verzekerde auto een ongeval veroorzaakt. Nu zou ik graag weten of het slachtoffer schadeloosgesteld zal worden en of ik problemen kan krijgen. Lees meer

22.12.2016

Bellen tijdens het rijden: verzekeraars luiden de alarmbel Lees meer

30.11.2016

Burn-out wordt erkend als beroepsgerelateerde ziekte Lees meer

28.11.2016

Een arbeidsongeval tijdens de pauze: kan dat? Lees meer

NIEUWSBRIEF
website door Kluwer EasyWeb

We gebruiken cookies om uw taalvoorkeur bij te houden en surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Meer weten[OK]