Ons kantoor in HASSELT

Induver Hasselt nv
Marktplein 9 bus 22
3550 Heusden-Zolder

Hoe kan u ons bereiken?

Induver kantoor Hasselt

T: +32 (0)11 30 09 30
F: +32 (0)11 23 11 65
E: info@induverhasselt.be
FSMA-nr.: 013911 A
RPR: 0441.034.947

Onze kantoren zijn geopend:
Van maandag tot vrijdag
Van 8u30 tot 12u15 en
Van 13u15 tot 17u.

Onze medewerkers staan tot uw dienst:

Management Comité

Philip Vanstiphout

Philip VANSTIPHOUT
Managing Director
011/30.09.39
0472/72.26.90
philip.vanstiphout@induverhasselt.be

Jo Berghs

Jo BERGHS (*)
Director Operations INDUVER Group
011/30.39.11
jo.berghs@induverhasselt.be

Johny Loots

Johny LOOTS
Office Manager
011/30.39.14
johny.loots@induverhasselt.be

Roger Vangesselen

Roger VANGESSELEN
Technical Director
011/30.09.31
roger.vangesselen@induverhasselt.be

marcel vanstiphout

Marcel VANSTIPHOUT
Consultant
011/30.09.39
marcel.vanstiphout@induverhasselt.be

Account Managers

Theo Sprooten

Theo SPROOTEN
Account Manager Life & Benefits
011/30.09.35
0476/26.19.35
theo.sprooten@induverhasselt.be

Dirk Zeelmaekers

Dirk ZEELMAEKERS
Account Manager
011/30.09.34
0476/26.19.33
dirk.zeelmaekers@induverhasselt.be

Account Advisors

Inge Ceyssens

Inge CEYSSENS
Account Advisor
011/30.09.38
inge.ceyssens@induverhasselt.be

Jan-Wouter Cox

Jan-Wouter COX
Account Advisor
011/30.39.15
jan-wouter.cox@induverhasselt.be

Steve Hendrikx

Steve HENDRIKX
Account Advisor
011/30.39.10
steve.hendrikx@induverhasselt.be

jan klok

Jan KLOK
Account Advisor
011/30.09.37
jan.klok@induverhasselt.be

Carine Orens

Carine ORENS
Account Advisor
011/30.09.36
carine.orens@induverhasselt.be

Cindy Smeets

Cindy SMEETS
Account Advisor
011/30.09.33
cindy.smeets@induverhasselt.be

inge verachtert

Inge VERACHTERT
Account Advisor
Accounting Assistant
011/30.39.12
inge.verachtert@induverhasselt.be

Claims

Christel Vandenborn

Christel VANDENBORN
Claims Advisor
Executive Secretary
011/30.09.32
christel.vandenborn@induverhasselt.be

patrick vandecraen

Patrick VANDECRAEN
Claims Advisor
011/30.39.12
patrick.vandecraen@induverhasselt.be

Jos Bodvin

Jos BODVIN
Claims Manager
011/30.39.18
jos.bodvin@induverhasselt.be

Reception

Karin Steenmans

Karin STEENMANS
Office Support
011/30.09.30
karin.steenmans@induverhasselt.be

(*) JO BERGHS bvba met als vaste vertegenwoordiger Dhr. Johan Berghs

27.12.2016

Ik heb met een niet-verzekerde auto een ongeval veroorzaakt. Nu zou ik graag weten of het slachtoffer schadeloosgesteld zal worden en of ik problemen kan krijgen. Lees meer

22.12.2016

Bellen tijdens het rijden: verzekeraars luiden de alarmbel Lees meer

30.11.2016

Burn-out wordt erkend als beroepsgerelateerde ziekte Lees meer

28.11.2016

Een arbeidsongeval tijdens de pauze: kan dat? Lees meer

NIEUWSBRIEF
website door Kluwer EasyWeb

We gebruiken cookies om uw taalvoorkeur bij te houden en surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Meer weten[OK]