Ons kantoor in HASSELT

induver Hasselt nv
Marktplein 9 bus 22
3550 Heusden - Zolder

Induver kantoor Hasselt

T: +32 (0)11 30 09 30
F: +32 (0)11 23 11 65
E: info.hasselt@induver.be
FSMA-nr.: 013911 A
RPR: 0441.034.947

Postadres:
Marktplein 9 bus 22
3550 Heusden-Zolder

Hoe kan u ons bereiken?
Komt u met de wagen? Gebruik dan gps-adres: Koolmijnlaan 351 - 3550 Heusden - Zolder.

Onze kantoren zijn geopend:
Van maandag tot vrijdag
Van 8u30 tot 12u15 en
Van 13u15 tot 17u.

Update dd 11/5/2020 mbt het Corona-virus:

Vanaf 11/5 kunnen wij u weer voorzichtig verwelkomen in onze kantoren, na afspraak. Wij respecteren de social distancing en hygiënemaatregelen. Doet u aub hetzelfde?

Onze medewerkers staan tot uw dienst:

Management Comité

Philip Vanstiphout

Philip VANSTIPHOUT
Managing Director
011/30.09.39
0472/72.26.90
philip.vanstiphout@induver.be

Jo Berghs

Jo BERGHS (*)
Director Operations INDUVER Group
011/30.39.11
jo.berghs@induver.be

Johny Loots

Johny LOOTS
Office Manager
011/30.39.14
johny.loots@induver.be

Roger Vangesselen

Roger VANGESSELEN
Technical Director
011/30.09.31
roger.vangesselen@induver.be

marcel vanstiphout

Marcel VANSTIPHOUT
Consultant
011/30.09.39
marcel.vanstiphout@induver.be

Account Managers

jan-wouter cox

Jan-Wouter COX
Account Manager Life & Benefits
011/30.39.15
jan-wouter.cox@induver.be

jan klok

Jan KLOK
Account Manager
011/30.09.37
jan.klok@induver.be

jessica kobuta

Jessica KOBUTA
Account Manager
011/29.56.60
0493/29.70.12
jessica.kobuta@induver.be

Theo Sprooten

Theo SPROOTEN
Account Manager Life & Benefits
011/30.09.35
0476/26.19.35
theo.sprooten@induver.be

johan vanrompay

Johan VANROMPAY
Account Manager
011/29.56.64
johan.vanrompay@induver.be

Gert Vansimpsen

Gert VANSIMPSEN
Account Manager
011/30.39.16
0472/70.56.97
gert.vansimpsen@induver.be

Dirk Zeelmaekers

Dirk ZEELMAEKERS
Account Manager
011/30.09.34
0476/26.19.33
dirk.zeelmaekers@induver.be

Account Advisors

Tom Bogaerts

Tom BOGAERTS
Account Advisor
011/30.39.19
tom.bogaerts@induver.be

nathalie devos

Nathalie DEVOS
Account Advisor
011/29.56.61
nathalie.devos@induver.be

Steffi Haemhouts

Steffi HAEMHOUTS
Account Advisor
011/30.39.10
steffi.haemhouts@induver.be

Carine Orens

Carine ORENS
Account Advisor
011/30.09.36
carine.orens@induver.be

inge verachtert

Inge VERACHTERT
Account Advisor
Accounting Assistant
011/30.39.17
inge.verachtert@induver.be

Claims

an appeltans

An APPELTANS
Claims Advisor
011/30.39.12
an.appeltans@induver.be

Jos Bodvin

Jos BODVIN
Claims Advisor
011/30.39.18
jos.bodvin@induver.be

luc daenen

Luc DAENEN
Claims Advisor
011/29.56.68
luc.daenen@induver.be

pascal noulet

Pascal NOULET
Claims Advisor
011/29.56.67
pascal.noulet@induver.be

Christel Vandenborn

Christel VANDENBORN
Claims Advisor
Executive Secretary
011/30.09.32
christel.vandenborn@induver.be

Finance & Accounting

ingrid knuts

Ingrid KNUTS
Accounting Assistant
011/29.56.62
ingrid.knuts@induver.be

ICT

Rudi Ronzani

Rudi RONZANI
ICT Manager
03/241.06.19
rudi.ronzani@induver.be

PMO

michael de boeck

Michaël DE BOECK
PMO Manager
03/224.86.41
michael.deboeck@induver.be

Receptie

an crabbe

An CRABBE
Office Support
011/29.56.60
an.crabbe@induver.be

Karin Steenmans

Karin STEENMANS
Office Support
011/30.09.30
karin.steenmans@induver.be

(*) JO BERGHS bvba met als vaste vertegenwoordiger Dhr. Johan Berghs

24.08.2020

Aansprakelijkheid voor een ongeval Lees meer

03.08.2020

Vrijstelling van BIV voor elektrische voertuigen en nieuwe nummerplaten Lees meer

23.07.2020

Vlaamse vrijstelling sociale zekerheidsbijdragen koopvaardij vanaf juli uitgebreid naar kraanschepen, steenstorters, onderzoeksschepen en schepen voor bouwactiviteiten Lees meer

10.07.2020

COVID-19 is beroepsziekte in cruciale sectoren en essentiŽle diensten Lees meer

NIEUWSBRIEF
website door Kluwer EasyWeb

We gebruiken cookies om uw taalvoorkeur bij te houden en surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Meer weten[OK]