Ons kantoor in HASSELT

Induver Hasselt nv
Marktplein 9 bus 22
3550 Heusden-Zolder

Hoe kan u ons bereiken?

Induver kantoor Hasselt

T: +32 (0)11 30 09 30
F: +32 (0)11 23 11 65
E: info@induverhasselt.be
FSMA-nr.: 013911 A
RPR: 0441.034.947

Onze kantoren zijn geopend:
Van maandag tot vrijdag
Van 8u30 tot 12u15 en
Van 13u15 tot 17u.

Onze medewerkers staan tot uw dienst:

Management Comité

Philip Vanstiphout

Philip VANSTIPHOUT
Managing Director
011/30.09.39
0472/72.26.90
philip.vanstiphout@induverhasselt.be

Jo Berghs

Jo BERGHS (*)
Director Operations INDUVER Group
011/30.39.11
jo.berghs@induverhasselt.be

Johny Loots

Johny LOOTS
Office Manager
011/30.39.14
johny.loots@induverhasselt.be

Roger Vangesselen

Roger VANGESSELEN
Technical Director
011/30.09.31
roger.vangesselen@induverhasselt.be

marcel vanstiphout

Marcel VANSTIPHOUT
Consultant
011/30.09.39
marcel.vanstiphout@induverhasselt.be

Account Managers

rené dillen

René DILLEN
Account Manager Life & Benefits
011/29.56.63
rene.dillen@induverhasselt.be

Theo Sprooten

Theo SPROOTEN
Account Manager Life & Benefits
011/30.09.35
0476/26.19.35
theo.sprooten@induverhasselt.be

johan vanrompay

Johan VANROMPAY
Account Manager
011/29.56.64
johan.vanrompay@induverhasselt.be

Gert Vansimpsen

Gert VANSIMPSEN
Account Manager
011/30.39.16
0472/70.56.97
gert.vansimpsen@induverhasselt.be

Dirk Zeelmaekers

Dirk ZEELMAEKERS
Account Manager
011/30.09.34
0476/26.19.33
dirk.zeelmaekers@induverhasselt.be

Account Advisors

Inge Ceyssens

Inge CEYSSENS
Account Advisor
011/30.09.38
inge.ceyssens@induverhasselt.be

Jan-Wouter Cox

Jan-Wouter COX
Account Advisor
011/30.39.15
jan-wouter.cox@induverhasselt.be

nathalie devos

Nathalie DEVOS
Account Advisor
011/29.56.61
nathalie.devos@induverhasselt.be

Steve Hendrikx

Steve HENDRIKX
Account Advisor
011/30.39.10
steve.hendrikx@induverhasselt.be

jan klok

Jan KLOK
Account Advisor
011/30.09.37
jan.klok@induverhasselt.be

Carine Orens

Carine ORENS
Account Advisor
011/30.09.36
carine.orens@induverhasselt.be

Cindy Smeets

Cindy SMEETS
Account Advisor
011/30.09.33
cindy.smeets@induverhasselt.be

inge verachtert

Inge VERACHTERT
Account Advisor
Accounting Assistant
011/30.39.12
inge.verachtert@induverhasselt.be

Claims

Jos Bodvin

Jos BODVIN
Claims Advisor
011/30.39.18
jos.bodvin@induverhasselt.be

pascal noulet

Pascal NOULET
Claims Advisor
011/29.56.67
pascal.noulet@induverhasselt.be

Christel Vandenborn

Christel VANDENBORN
Claims Advisor
Executive Secretary
011/30.09.32
christel.vandenborn@induverhasselt.be

patrick vandecraen

Patrick VANDECRAEN
Claims Advisor
011/30.39.12
patrick.vandecraen@induverhasselt.be

Accounting

marijke lambrechts

Marijke LAMBRECHTS
Accounting Assistant
011/29.56.62
marijke.lambrechts@induverhasselt.be

Reception

an crabbe

An CRABBE
Office Support
011/29.56.60
an.crabbe@induverhasselt.be

Karin Steenmans

Karin STEENMANS
Office Support
011/30.09.30
karin.steenmans@induverhasselt.be

(*) JO BERGHS bvba met als vaste vertegenwoordiger Dhr. Johan Berghs

30.01.2017

Rechtsplegingsvergoeding komt toe aan rechtsbijstandsverzekeraar Lees meer

23.01.2017

Assuralia lanceert elektronisch aanrijdingsformulier Crashform® Lees meer

06.01.2017

Waartoe dient een groene kaart? Lees meer

27.12.2016

Ik heb met een niet-verzekerde auto een ongeval veroorzaakt. Nu zou ik graag weten of het slachtoffer schadeloosgesteld zal worden en of ik problemen kan krijgen. Lees meer

NIEUWSBRIEF
website door Kluwer EasyWeb

We gebruiken cookies om uw taalvoorkeur bij te houden en surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Meer weten[OK]